میکرودرم

Juvederm
ژل Juvederm Ultra
دسامبر 14, 2019
Le soin یا لوسئون
Le soin
دسامبر 15, 2019
Show all

میکرودرم

Microderm

میکرودرم

میکرودرم فرآیند استفاده از کریستال های ریز برای لایه برداری از پوست و سپس ترشح باقی مانده ها و ناخالصی ها با مکش است. این ماده از مواد شیمیایی استفاده نمی کند و تهاجمی نیست. این عمل باعث می شود لایه بیرونی مرده و خشک سطح پوست از بین برود تا پوست تازه و سالم موجود در زیر سطح پوست آشکار شود. سطح آن را دوباره جوان می کند و در نتیجه چهره ای روشن تر ایجاد می کند.

در دو بخش کار می کند. در مرحله اول ، یک ماشین با استفاده از کریستال های ریز و درشت ، سطح پوست شما را به آرامی لخته می کند تا سلول های مرده پوست را از بین ببرد .

میکرودرم برای همه نوع و رنگ پوست مناسب است و باعث ایجاد زخم یا تغییر رنگ نمی شود. این روش کمی تهاجمی تر از درم ابریژن سنتی است و زمان ریکاوری سریع تری دارد ، اما هنوز هم می تواند به نتایج عالی برسد و نیازی به سوزن یا دارو برای بی حس کردن پوست ندارید.

Microderm سالهاست که برای معالجه توسط متخصصین پوست مورد استفاده قرار می گیرد و در دهه 1990  محبوب شد. اکنون کیت های زیادی برای مصارف خانگی وجود دارد که شما را قادر می سازد در خانه خود و بدون برچسب قیمت سنگین ، نتایج عالی کسب کنید. همچنین بسیار مطمئن تر از سایر روش های زیبایی پوست است.

میکرودرم چگونه کار می کند؟

میکرودرمابراسیون با استفاده از یکی از دو روش کار می کند – یا با جابجایی یک گره کریستال یا الماس روی پوست ، یا شلیک کریستال های بسیار تحت فشار در برابر سطح پوست برای جوان سازی و درخشان تر شدن پوست.

نوع دوم معمولاً فقط در سالنها و مطب های متخصص پوست ارائه می شود. به آرامی اما به شدت از لایه بالای سطح پوست خارج می شود و ناخالصی ها و لایه مرده پوست را از بین می برد. در عین حال ، خلاء داخلی سلول های مرده و ناخالصی های پوست را مکیده و پوست شما روشن تر و شفاف تر خواهد شد.

میکرودرم غیر تهاجمی است و در تهیه آن نیازی به داروها یا داروهای بی حس کننده نیست.

دستگاه میکرودرم چگونه کار می کند؟

دستگاه میکرودرم ابریژن دو عملکرد دارد. در مرحله اول ، دستگاه به آرامی پوست شما را لکه دار می کند. این کار را می توان با روش های مختلفی انجام داد. برخی از تکنیک های میکرودرم ابریشن از جریان فشار بالا کریستال های بسیار کوچک در پوست استفاده می کنند. این بلورها را می توان از تعدادی ماده تشکیل داد که رایج ترین آنها اکسید آلومینیوم است ، اما سایرین می توانند شامل اکسید منیزیم ، کلرید سدیم و حتی الماس باشند!

روش دیگر ، که در دستگاه های میکرودرم ابریژن در منزل رایج است ، لکه گیری با استفاده از یک الماس یا یک گره کریستالی است که شما روی پوست خود می کشید. نوک گره محکم است ، بنابراین هیچ کریستالی در اطراف آن شلیک نمی شود ، یعنی تمیز کردن راحت تر است. همانطور که از نام آن پیدا شده است ، الماس اغلب برای سطح لایه برداری استفاده می شود ، اگرچه از سایر مواد معدنی نیز می توان استفاده کرد.

کارکرد دوم دستگاه میکرودرم ابریژن حذف سلول های مرده پوستی است که توسط کریستال ها از آن خارج شده اند. این کار توسط یک خلاء داخلی ساخته شده انجام میشود که سلول های مرده را از بین می برد. در بیشتر دستگاه های میکرودرمابراسیون می توانید فشار مکش را متناسب با حساسیت خود تنظیم کنید.

برخی از دستگاه های میکرودرم نیز ویژگی سوم را دارند که عبارت است از استفاده از یک محصول مراقبت از پوست که میکرودرم را تکمیل می کند و با استفاده از آن می توانید نتیجه ای را که می توانید به دست آورید افزایش دهد.

چند بار نیاز به میکرودرم دارم؟

در سالن ها ، میکرودرم  اغلب به صورت یک دوره بین 6 تا 10 جلسه انجام می شود ، که اغلب طی یک یا دو هفته از هم فاصله دارند. اگر خود را در خانه معالجه می کنید ، بهتر است برای دستیابی به بهترین نتیجه که ممکن است شامل جلسات هفتگی باشد ، از یک برنامه درمانی استفاده کنید. بعد از جلسات اولیه ، ممکن است متوجه شوید که برای بالا آمدن و ادامه وضعیت خوب پوست به یک روش درمانی گاه به گاه نیاز دارید. این ممکن است ماهانه یا کمتر انجام شود.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code