ژل Juvederm Ultra

دستگاه لیزر پوس و مو
دستگاه های لیزر پوست و مو
دسامبر 13, 2019
Microderm
میکرودرم
دسامبر 15, 2019
Show all

ژل Juvederm Ultra

Juvederm

ژل زوویدرم

چرا نسخه های زیادی از Juvederm Ultra وجود دارد؟

نسخه های مختلف حجم مختلفی را به لب ها و همچنین خطوط صورت ، چین و چروک ها و چین های بینی ارائه می دهد.

تولیدکننده Juvederm Ultra ، Allergan ، مجموعه ای از محصولات موجود در سراسر جهان را تولید می کند.

با این حال ، تنها دو محصول Juvederm Ultra مورد تأیید FDA هستند و در ایالات متحده در دسترس هستند: Juvederm Ultra XC و Juvederm Ultra XC Plus.

تفاوت بین ژل های مختلف ژوویدرم چیست؟

انتخاب نسخه Juvederm Ultra که به بهترین وجه متناسب با نیاز شما باشد ، بستگی به میزان حجم دلخواه شما دارد و اینکه کدام  قسمت های صورت را می خواهید درمان کنید.

Juvederm Ultra XC هنگام تمایل به اضفه کردن کمی حجم در لب ها استفاده می شود، در حالی که Juvederm Ultra XC Plus در صورت تمایل به  لب پرتر و بزرگتر ، یا برای پر کردن خطوط صورت استفاده می شود.

Juvederm Ultra

Juvederm Ultra XC ، با نام مستعار Juvederm Ultra ، ژل مبتنی بر اسید هیالورونیک (HA) است که حاوی مقدار کمی لیدوکائین (بی حسی موضعی) است. اسید هیالورونیک قندی است که بدن بطور طبیعی تولید می کند. HA مواد مغذی را تأمین می کند و به پوست کمک می کند تا رطوبت خود را حفظ کرده و نرم بماند. لیدوکائین برای راحتی بیمار در نظر گرفته شده است.

پرکننده با یک سوزن کوچک به داخل لب و اطراف آن تزریق می شود تا قدرت لب را تقویت کند.

Juvederm Ultra Plus

مانند Juvederm XC Ultra ، ژل تزریقی Juvederm Ultra Plus یک ژل اسید هیالورونیک بی رنگ است. با وجود این ، برخلاف نسخه غیر پلاس ، Juvederm Ultra Plus می تواند در مناطق صورت به غیر از لب مورد استفاده قرار گیرد تا چین و چروک اطراف بینی و دهان ، یکنواخت تر به نظر برسد.

Juvederm Ultra Plus برای چین و چروک های پوستی متوسط ​​تا شدید صورت استفاده می شود. بیشتر بیماران فقط برای رسیدن به اثر مطلوب به این  نیاز دارند.

Juvederm Ultra vs Other Juvederm Injectables

محصولات مختلف Juvederm با جذب آب کار می کنند

برخی از محصولات Juvederm که متعلق به خط Ultra نیستند می توانند برای اهداف کمتری به حجمشان وارد لب شوند. به عنوان مثال ، Volbella می تواند برای از بین بردن خطوط و بیشتر برای لب ها استفاده شود.

برخلاف محصولات Juvederm و Juvederm Ultra ، برخی دیگر از پرکننده های تزریقی پوست (به عنوان مثال ، Radiesse) به دلیل ترکیب شیمیایی ، ضخامت ، رنگ و یا عوامل دیگر روی لب استفاده نمی شوند.

برای لب مناسب است اما به غیر از تأمین حجم ، برای اهداف دیگری نیز استفاده می شود. به عنوان مثال ، Restylane Silk می تواند گزینه مناسبی برای افراد علاقمند به دستیابی به حجم بیشتر در لبه لب و خطوط سطحی اطراف دهان باشد.

روش ازتفاده از ژل Juvederm Ultra

درمان Juvederm Ultra شما متناسب با نیازهای خاص شما تنظیم می شود ، این درمان حدود یک ساعت ادامه یابد. برای کاهش درد ، برخی از ارائه دهندگان توصیه می کنند قبل از تزریق ، ناحیه اطراف محل تزریق را بی حس کنید. گفته می شود ، خط XC پرکننده های Juvederm حاوی لیدوکائین برای کاهش ناراحتی است.

قبل از تزریق ژوویدرم

 • مهم است که از مصرف محصولاتی که خون را رقیق می کنند برای مدت زمان تقریبی یک هفته قبل از تزریق Juvederm Ultra پرهیز شود. این شامل ایبوپروفن و آسپرین و همچنین مکمل هایی مانند ویتامین E ، روغن ماهی و جینکو بیلوبا است. شما همچنین باید به ارائه دهنده خود اطلاع دهید که آیا داروهای رقیق کننده خون نسخه ای مصرف می کنید یا خیر.
 • اطمینان حاصل کنید که هیدراته نشوید و چیزی برای خوردن قبل از درمان داشته باشید.
 • در ساعتهای بعد از معالجه خود هیچگونه قرار ملاقات را ترتیب ندهید و یا متعهد به وقایع اجتماعی شوید زیرا مهم این است که در این مرحله استراحت کنید و از دستورالعملهای مراقبت پزشک خود پیروی کنید.

بعد از تزریق ژوویدرم

مراقبت های بعدی عمدتاً شامل استفاده از بسته های ژل سرد یا یخ در محل درمان است. این کار را تا زمانی که لازم باشد برای کاهش تورم و به حداقل رساندن ناراحتی انجام دهید.

تعدادی از مواردی که باید در طول مراقبت های بعدی از آنها اجتناب کنید از جمله:
 • کار و فعالیت بلافاصله بعد از درمان (روز درمان)
 • ماساژ رو به پایین
 • عینک شنا در هفته های بعد از درمان
 • استفاده از Retin-A یا سایر رتینوئیدها در روز درمان تزریقی
 • مصرف ایبوپروفن یا آسپرین تقریباً یک روز و نیم

مناطق درمانی ژوویدرم

در حالی که طیفی از Juvederm و دیگر پرکننده های تزریقی برای حجم دهی و درمان چین و چروک در نواحی مختلف صورت نشان داده شده است ، در ایالات متحده آمریکا تنها محصولات Juvederm Ultra مورد تأیید FDA عبارتند از Juvederm Ultra XC و Juvederm Ultra XC Plus.

بررسی ها

 • قبل از دریافت تأیید FDA ، یک مطالعه بالینی برای ارزیابی ایمنی و اثربخشی Juvederm Ultra XC انجام شد.
 • نتایج تحقیق نشان داد که این محصول برای افزایش پرکردگی لب مؤثر است. از جمله یافته های دیگر ، این مطالعه مشخص کرد:
 • در سه ماهه سوم ، 82٪ از بیماران گزارش دادند که اهداف درمانی آنها حاصل شده است.
 • بیش از 75٪ از بیماران گزارش دادند که یک سال پس از درمان رضایت کلی از لبهای خود را نشان دادند.
 • اکثر افراد گزارش کرده اند که در یک دوره یک ساله ، نرمی و احساس طبیعی دهان و لب ها وجود دارد.
 • گفته می شود ، بیماران به طور کلی رضایت بالایی از درمان پرکننده دارند.
 • نتایج یوودرم فوق العاده چقدر طولانی است؟
 • نتایج Juvederm Ultra XC و Juvederm Ultra Plus XC موقتی هستند و تقریباً شش ماه تا یک سال به طول می انجامند.

اثرات جانبی ژل ژوویدرم

مانند هر روش پزشکی ، همیشه احتمال وجود عوارض و عوارض جانبی در پرکننده های پوستی تزریقی ، از جمله Juvederm Ultra وجود دارد. بیشتر بیماران عوارض جانبی جزئی مانند تورم ، کبودی و استحکام را تجربه می کنند.

در مطالعه بالینی قبل از تأیید ، اثرات کمتر رایج شامل تغییر رنگ ، خارش و لایه برداری است. تنها چهار نفر از 208 بیمار دچار عوارض جانبی شدید (که تحت عنوان “ناراحتی بزرگی که بر فعالیتهای روزانه” تأثیر می گذارد) تعریف شده است. همه این وقایع در طی یک ماه و بدون اثرات طولانی مدت برطرف شدند.

قیمت ژل ژوویدرم Juvederm

طبق آمار انجمن جراحی زیبایی پلاستیک آمریكا ، در سال 2017 متوسط ​​هزینه برای سرنگ پرکننده های اسید هیالورونیک در ایالات متحده – از جمله محصولات Juvederm – تقریبا 651 دلار بود.

این رقم فقط هزینه پزشک را شامل می شود و هزینه های جراحی ، بیهوشی یا سایر خدمات را شامل نمی شود.

تعیین دقیق هزینه درمان شما بدون صحبت با ارائه دهنده Juvederm Ultra دشوار است ، زیرا بستگی به میزان تجربه پزشک ، موقعیت جغرافیایی و سایر عوامل کاهش دهنده آن دارد.

تعداد زیادی پرکننده پوستی تزریقی برای جوانسازی چهره صورت وجود دارد ، اما همه آنها به طور برابر ایجاد نشده اند و هرکدام برنامه های خاص خود را دارند. اگر شما علاقه مند به دستیابی به لب های کامل تر و یا پر کردن خطوط صورت ، چروک و چین خوردگی هستید ، یکی از محصولات تزریقی Juvederm Ultra باید بتواند نیازهای شما را برطرف کند.

Juvéderm ™ ULTRA ™ حاوی اسید هیالورونیک زیست سازگار است که یک پرکننده تزریقی است که نتایج آنی را ارائه می دهد که طبیعی است بنابراین هیچ کس حدس نمی زند هر کاری حتی انجام شده باشد.

اسید هیالورونیک چیست؟

اسید هیالورونیک (HA) یک ماده طبیعی است که در بدن انسان یافت می شود. از مهمترین خصوصیات آن ، مرطوب نگه داشتن پوست و افزودن غلاف است. HA به طور طبیعی در طی متابولیسم در بدن تجزیه می شود و سپس جایگزین می شود. اما هرچه پیرتر می شویم و متابولیسم بدن آهسته می شود ، جایگزینی HA معمولاً کمتر انجام می شود که باعث آبرسانی کم پوست و حجم کمتری در پوست می شود.

متخصصان پزشکی از HA در معالجه آرتروز و در حین جراحی چشم استفاده کرده اند.

چه چیزی داخل جعبه ژل ژوویدرم وجود دارد؟

سرنگ های 2 0.5 0.55 میلی لیتر

برای چه چیزی می توان از یووودرم استفاده کرد؟

از این محصول برای اصلاح چین و چروک های جزئی در سطح بالای درم پوست استفاده کنید. همچنین برای تعریف شکل و حجم لب از آن استفاده کنید.

ژل حاوی لیدوکائین به دلیل قوام صاف آن ، بدون درد قابل تجویز است.

اثرات یووودرم تا چه مدت ادامه خواهد یافت؟

اثرات آن تا 12 ماه قابل مشاهده است.

چه کسی نباید از Juvéderm ™ ULTRA use استفاده کند:

زنان باردار یا شیرده نباید از Juvéderm ™ ULTRA use استفاده کنند

اگر قصد استفاده از Juvéderm ™ ULTRA را دارید ، بنابراین باید پزشک خود را از هرگونه محصول دائمی قبلی یا محصولات تقویت کننده بدن که استفاده کرده اید مطلع کنید. همچنین باید آنها را از هرگونه آلرژی ، بیماری های ایمنی و عفونت هایی که دارید آگاه کنید. به همین ترتیب اگر نسبت به اسید هیالورونیک حساسیت دارید باید بگویید.

این روش درمانی نباید همراه با هرگونه درمان پوستی از جمله لیزر یا روش سایشی عزیز انجام شود.

افرادی که به دنبال اصلاح خطوط اخم هستند نیز نباید از این محصول استفاده کنند.

عوارض جانبی مرتبط با Juvéderm ™ ULTRA ™ چیست؟

علائم شایع مانند تورم ، کبودی و قرمزی می تواند در محل تزریق ژل ایجاد شود.

ژل تزریقی JUVÉDERM VOLUMA® XC جهت تزریق عمیق در ناحیه گونه برای اصلاح ایراد ناشی از سن در بزرگسالان بالای 21 سال است. (مانند چین های بینی). ژل تزریقی JUVÉDERM® XC برای اصلاح چین و چروک های پوستی متوسط ​​تا شدید صورت (مانند چین های بینی)و برای تزریق در بافت صورت است. ژل تزریقی JUVÉDERM® Ultra XC برای تزریق داخل لب ها و ناحیه دهلیزی در بزرگسالان بالای 21 سال است.

اطلاعات ایمنی مهم

آیا دلایلی وجود دارد که نباید از فرمولاسیون ژل تزریقی JUVÉDERM® استفاده کنم؟

در صورت سابقه آلرژی شدید و یا واکنش های آلرژیک شدید (آنافیلاکسی) ، یااگر به لیدوکائین یا پروتئین های باکتریایی موجود در این محصولات حساسیت دارید از این محصولات استفاده نکنید.

در مورد چه نکاتی باید استفاده کرد؟

در صورت بارداری یا شیردهی به پزشک خود بگویید. ایمنی این محصولات برای استفاده در دوران بارداری یا هنگام شیردهی بررسی نشده است

ایمنی ژلهای تزریقی JUVÉDERM VOLUMA® XC در بیماران زیر 35 سال یا بیشتر از 65 سال ، ایمنی ژلهای تزریقی JUVÉDERM® XC و JUVÉDERM® Ultra XC در بیماران زیر 18 سال و ایمنی JUVÉDERM VOLLURE ™ XC و JUVÉDERM VOLBELLA بیماران زیر 22 سال مورد مطالعه قرار نگرفته است

ایمنی و اثربخشی JUVÉDERM VOLUMA® XC در مناطقی غیر از منطقه گونه ، JUVÉDERM® XC و JUVÉDERM VOLLURE ™ XC برای مناطقی غیر از چین و چروکهای صورت و چین های صورت و JUVÉDERM® Ultra XC و JUVÉDERM VOLBELLA® در سایر مناطق در مطالعات بالینی ناحیه اطراف بدن ایجاد نشده است

در صورت وجود سابقه زخم بیش از حد (به عنوان مثال ، زخم هایپرتروفیک و تشکیلات کلوئید) یا اختلالات رنگدانه به پزشک خود بگویید ، زیرا استفاده از این محصولات ممکن است منجر به زخم های اضافی یا تغییر رنگدانه ها شود.

اگر قصد دارید سایر روش های درمانی با لیزر یا پوست شیمیایی را انجام دهید ، به پزشک خود بگویید ، زیرا در صورت انجام این مراحل بعد از درمان ، احتمال التهاب در محل درمان وجود دارد.

بیمارانی که در نزدیکی محل تزریق این محصول آسیب پوستی را تجربه می کنند ممکن است در معرض خطر بیشتری برای عوارض جانبی قرار گیرند.

اگرعفونت دارید، به پزشک خود بگویید ، زیرا استفاده از این محصولات ممکن است منجر به افزایش خطر عفونت شود.

در صورت استفاده از داروهایی که می توانند خونریزی را طولانی کند ، از جمله آسپرین ، ایبوپروفن یا سایر رقیق کننده خون ، به پزشک خود بگویید ، زیرا این ممکن است منجر به افزایش کبودی یا خونریزی در محل تزریق شود.

در 24 ساعت اول پس از درمان ، ورزش شدید ، قرار گرفتن در معرض آفتاب و گرما و نوشیدنی های الکلی را به حداقل برسانید

عوارض جانبی احتمالی چیست؟

بیشترین عوارض جانبی با ژل های تزریقی JUVÉDERM® شامل قرمزی محل تزریق ، تورم ، درد ، حساسیت ، سفتی ، برآمدگی / برآمدگی ، کبودی ، تغییر رنگ و خارش است. برای JUVÉDERM VOLBELLA® XC ، خشکی نیز گزارش شد. برای JUVÉDERM VOLUMA® XC ، بیشتر عوارض جانبی متوسط ​​بوده و 2 تا 4 هفته به طول انجامید. برای ژل های تزریقی JUVÉDERM® XC ، JUVÉDERM VOLLURE ™ XC و JUVÉDERM® Ultra XC ، بیشتر عوارض جانبی خفیف یا متوسط ​​بوده و 14 روز یا کمتر طول می کشد. برای JUVÉDERM VOLBELLA® XC ، بیشتر عوارض آن خفیف یا متوسط ​​بوده و 30 روز یا کمتر به طول انجامید.

یکی از خطرات استفاده از این محصولات تزریق غیر عمدی در رگ خونی است و اگرچه نادر است ، عوارض آن می تواند جدی باشد و ممکن است دائمی باشد. این عوارض که برای تزریق صورت گزارش شده است می تواند شامل ناهنجاری بینایی ، کوری ، سکته مغزی ، زخم موقت یا زخم دائمی باشد.

مانند تمام مراحل تزریق پوست ، خطر عفونت وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code