لیفت صورت با نخ

ماسک صورت طبیعی
ماسک صورت طبیعی
دسامبر 21, 2019
معرفی انواع ضایعات پوستی
انواع ضایعه پوستی
جولای 5, 2020
Show all

لیفت صورت با نخ

لطفا مقاله جدید و کامل نخ لیفت را مطالعه فرمایید.سعی کرده ایم در این مقاله همه چیزدر این باره را در اختیار شما قرار دهیم.

face lift with yarn

لیفت صورت با نخ بهترین جایگزین برای درمان آسیب دیدگی صورت و رفع چین و چروک می باشد. لیفت صورت به منظور کاهش خطرات و آسیب های ناشی از عمل های جراحی سنتی بهترین و جدیدترین پیشنهاد متخصصین زیبایی است، این روش بسیار سریع تر می تواند آسیب گونه ها، چانه و گردن و اطراف آنها را بهبود بخشد. در طول این درمان از نخ های مخصوص استفاده می شود که بسته به نوع درمان و پوست مورد استفاده قرار می گیرد. پس از درمان، پوست تغییر می کند و هیچگونه برشی در زمان درمان روی صورت انجام نمی شود.

هزینه لیفت صورت با نخ

مقایسه هزینه لیفت صورت با نخ به طور میانگین یک چهارم نسبت به روش سنتی جراحی ارزان تر است ولی بسته به نوع نخ مصرفی تاثیر اصلی تا چند از بین می رود ولی با چند بار استفاده پیاپی سبب کلاژن سازی در اطراف نخ شده که به معنی بهبود طبیعی پوست می باشد.

عوارض  جانبی یا خطرات لیف صورت با نخ

بلافاصله پس از درمان در نقاط ورودی نخ تحریک خفیفی وجود دارد. ممکن است برخی در برخی از قسمت ها کبودی هایی اتفاق بیفتد که طی چند روز از بین خواهد رفت. در این موارد بلافاصله بعد ازمشاهده از خنک کننده یخ استفاده می کنیم و در روزهای بعدی کرم مخصوص تجویز می شود.

هرچند خطر این روش از جراحی بسیار پایین تر است اما تنها آسیب احتمالی لیفت صورت عفونت می باشد که در این روش کشیدن پوست، استفاده نخهای لیفت استریل شده برای به حداقل رساندن عفونت و آسیب بسیار مهم است تا نتایج حاصل از لیفت با نخ به طور کلی مطلوب تر باشد.

لیفت صورت با نخ چقدر طول می کشد و چقدر ماندگاری دارد؟

درمان با بی حسی موضعی (استفاده از کرم بی حسی یا بی حسی ساقه با زایلوکائین تزریقی) انجام می شود و 30-45 دقیقه طول می کشد. تجزیه بیولوژیکی رشته ها طی 6 ماه پس از جذب کامل آنها صورت می گیرد. با این حال، در این مدت بدن، شبکه ای از کلاژن و الیاف الاستیک را در محیط آن ایجاد می کند به همین دلیل اثرات درمان 12 تا 16 ماه دوام خواهد داشت.

مزایای لیفت صورت با نخ قابل جذب pdo نسبت به نخ های قدیمی

جذب کامل نخ باعث می شود که هیچ گونه اثری از این درمان در صورت شما باقی نماند و سایر واکنش های بافت پوست که با نخ های غیرقابل جذب مشاهده می شد رخ ندهد.

در کدام قسمت های صورت و بدن می توان نخ ها را استفاده کرد؟

عملاً همه جا! بر روی چین و چروک های پیشانی یا در لیفت ابرو اعمال می شود. همچنین از دیگر نکات کاربردی چشم و چروکهای نازک زیر چشم است. تأثیرات چشمگیر روی گونه ها، خط فک و گلو مهمترین کاربردهای نخ پی دی او است که سبب بهبودی و زیبایی پوست می شود.استفاده در بدن برای سفت شدن، بازسازی بازوها، ران ها و شکم یا روی سینه و باسن انجام می شود.

آیا می توان نخ ها را با سایر روش های تزریقی کلاسیک ترکیب کرد تا نتایج بهتری حاصل شود؟

استفاده از نخ را می توان با درمان های کلاسیک تزریقی صورت (سم بوتولینوم ، اسید هیالورونیک برای پر کردن چین و چروک یا مزوتراپی اتولوگ-PRP) ترکیب کرد و این کار به صورت مکمل انجام می شود. این بدان معنی است که نخها راه حل برای بهبود و رفع چروک پوست در خط فک می شود که سایر روشهای تزریقی نتایج ملایم دارند. همین مورد در مورد بهبود در ناحیه گردن نیز صدق می کند. همچنین، هنگامی که نخ ها در مناطقی مانند پا با روش  سنتی سم بوتولینوم ترکیب می شود، نتایج به مرور افزایش یافته و گسترش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code