درباره

[vc_row][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1574755309652{padding-top: 40px !important;}”][vc_column_text]

فروشگاه اینترنتی شکورزاده مرجع تخصصی نقد و بررسی فروش اینترنتی تجهیزات زیبایی پزشکی در ایران است که انواع دستگاه میکرودرم، میکرونیدلینگ، خال بردار و تتوبردار، لیزر موهای زائد، انواع بوتاکس و فیلر تزریقی، دستکاههای مراقبت از پوست، دست گاهای جوان ساز و زییبایی در فروشگاه شکورزاده عرضه می شود.

همواره یکی از اولویت‌های فروشگاه شکورزاده تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنه می باشد. همچنین تلاش می‏‌کنیم تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کنیم.

فروشگاه شکورزاده همچنین افتخار فروش محصولات خود به چند تن از مسئولان بلند پایه کشور و همچنین سلبریتی ها را در کارنامه خود دارد.

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی شکورزاده متشکل از 11 نیروی متخصص میباشد تا مخاطبان همیشه با کمترین چالش خدمات خود را به مخاطبان عرضه نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3824″ img_size=”medium”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]